V mesecu februarju smo se pogovarjali o zdravju in spoznavali delo zdravnika z njegovim pripomočki.

Nastopali smo na kulturni proslavi skupaj vrtec in šola. Tu smo opazovali slovensko zastavo in poslušali himno. Zastavo smo poiskali pred šolo in ob njej utrjevali barve na njej. Ogledali smo si vrtce no knjižnico in spoznavali knjige in slikanice, ter izvedeli, da jih pišejo pesniki ( France Prešeren ) in pisatelji, ki pišejo pravljice, zgodbice. Ogledali smo si film o prijateljih. Ob Valentinovo smo izdelali srčke in jih nesli  domov staršem. Tudi fotografirali smo se za skupinsko sliko s fotografom. Vsak dan smo se gibali v vrtcu in na prostem, ter šli na dolg sprehod skupaj s Kužki. Sedaj pa uživamo na počitnicah.

Za vrtec Šentviška Gora, skupina Mucki, Veronika Mauer