Poleti so otroci s smehom polnili plaže, bazene in slaščičarne. Z drugim septembrom pa so z dobro voljo zopet zapolnili podmelški vrtec in igralnicam vdahnili otoško igrivost.

Že v prvih dneh se je zgodilo mnogo zanimivih stvari. Novo šolsko leto so začeli z glasbeno delavnico v izvedbi Mateje Ficko. Otroci so poslušali petje ljudskih pesmic in se preizkusili v igranju različnih inštrumentov. Pred vrtec se je pripeljala tudi potujoča knjižnica, kjer so si Žabice izposodile knjige po svoji izbiri.
Največ časa smo namenili igri. Igri s prijatelji, igri v dvoje, igri z družabnimi igrami ali igri, ki jo je vodila otroška domišljija. Otroci so sami pripravili pravo lutkovno predstavo in jo zaigrali sovrstnikom.

Otroci so sončne dopoldneve preživeli na igrišču, se vozili s poganjalci ali pa igrali košarko z novimi žogami. Zahvaljujemo se Ivani Kacafura Stanič, ker je Žabicam podarila nekaj pisanih žog, ki so naredile igro še bolj barvito in zanimivo.
Na fotografijah in v garderobi si lahko ogledate pisane vrtce, ki krasijo našo igralnico.
za Žabice, Špela Krivec