Kako lep dan je za nami! Na Most so prišle skupine Žabice iz Podmelca, Kužki iz Šentviške Gore in Medvedki iz Dolenje Trebuše, saj so si skupaj s skupinami iz Mosta ogledali lutkovno predstavo (Ne) zgode v prometu, ki jo je zaigralo Grajsko lutkovno gledališče Sevnica. Ob gledanju so se naučili veliko koristnih napotkov za varno udeležbo v prometu, še posebej kot pešci. Spoznali so tudi nekaj prometnih znakov, čeprav so za nekatere že kar vedeli kaj pomenijo.
To pa še ni vse!
Po predstavi sta otroke pozdravili pravi policistki! Vprašale sta jih kako se vključujemo v promet kot pešci, kako se obnašamo v avtu, … Otroci so veliko o teh stvareh že vedeli zato so odgovori kar švigali na vse strani.
Na tem mestu se še enkrat zahvalimo Grajsko lutkovnemu gledališču Sevnica in policistkama. Polepšali ste nam dan!

Za vrtec, Nataša K.