Na deževen torek je Mucke obiskala knjižničarka in s seboj je prinesla veliko zeleno torbo. Mucki so z zanimanjem opazovali, ko je iz torbe eno za drugo jemala knjige. Prav za vsakogar se je našlo nekaj: pravljice, pesmice ter knjige o vozilih, letnih časih, gozdu, travniku… Knjižničarka je otrokom prebrala pravljico o Boru in Bini ter deževnem dnevu, ki je bil prav takšen kot današnji. Nato so si Mucki lahko ogledali knjige pobližje na pravi mali knjižni razstavi, ki jo je knjižničarka pripravila kar na mizah v igralnici.
Zelena torba bo še nekaj dni ostala v igralnici Muckov, tako si bodo lahko knjige še natančneje ogledali. Obljubili so, da bodo zanje lepo skrbeli in se bodo knjige v knjižnico vrnile prav take, kot so v vrtec prišle.

Knjižničarki se Mucki še enkrat zahvaljujemo za obisk.

 

         

         

 

Za Mucke, Nataša