V preteklem tednu je bila pri Muckih osrednja tema zdravje. Veliko poudarka smo dali na gibanju, doslednemu umivanju rok, zdravem prehranjevanju ter sprostitvi. V ta namen smo v četrtek šli na daljši sprehod. Lahko bi rekli, da smo imeli že pravi mali pohod, na katerem smo se zelo dobro odrezali. V tem tednu smo postali tudi pravi zdravniki. V našo ambulanto so prihajali dojenčki in naše plišaste igrače, včasih pa smo kar sami postali pacienti.

To pa še ni vse.  V petek smo dobili prav poseben obisk. Obiskala nas je Matevževa mama in nam predstavila poklic maserke. Povedala nam je, da tudi takšen način sprostitve vpliva na naše zdravje. Pokazala nam je kje vse se lahko masiramo in s čim se lahko masiramo, potem pa smo kar sami zmasirali še en drugega. Imeli smo se zelo lepo!

Za vrtec Šentviška Gora, Nataša K. in Veronika