… TO MOJE JE ŽIVLJENJE.

Zajčki smo se v tem tednu posvetili vsemu temu, kar smo že v naslovu omenili, ter tako dokazali, da skozi igro in gibanje lahko osvojimo marsikatero veščino. Na tak način pa se tudi učimo, ter osvajamo nova znanja na različnih področjih. Da je teden bil res izjemen, pester in razigran, smo poskrbeli tako, da smo premagovali najrazličnejše gibalne izzive, za katere smo potrebovali veliko spretnosti in natančnosti. Ves trud pa ni bil zaman, saj nam je vsak izziv, ki smo ga uspešno opravili prinesel košček sestavljanke, ki smo jo na koncu sestavili v sliko zajčka z pokalom. Tako smo vedeli, da smo tudi mi osvojili pokal, to priznanje, in da je vsak izmed nas pravi zmagovalec. Najpomembnejše pa je, da smo se ob tem znali tudi zabavati, med seboj smo odlično sodelovali, ter drug drugemu pomagali, ter tako bili prav vsi zelo uspešni.

Otroške igre niso samo igre,
ampak jih je potrebno smatrati kot otrokove najresnejše dejavnosti.
(Michel de Montaigne)

Za vrtec Most, Brigita in Petra.