Čeprav se čarobni december še ni začel, smo v vrtcu Dolenja Trebuša že praznično razpoloženi. Siti smo že te deževne jeseni in komaj čakamo na zimsko idilo, ki bo polepšala naše kraje. Zavedamo se, da je trenutno za snežne razmere še pretoplo, zato smo malce pohiteli in naše igralnice kar sami zimsko okrasili. Pri izrezovanju snežink so nam pomagale babice, dedki, mame in tata, ki so se odzvali našemu vabilu in nas dopoldan obiskali. Najprej smo jih prijetno presenetili s krajšim programom in poželi bučen aplavz, nato pa je sledilo medgeneracijsko druženje in ustvarjanje zimske dekoracije. Igralnici Želvic in Medvedkov sta bili kmalu polne prečudovitih papirnatih snežink, ki so si svoje mesto poiskale na oknih. Pridružili so se jim še sneženi možje, ki nam bodo lepšali prihajajoče dni. Prijetno dopoldansko druženje smo zaključili zadovoljni in hvaležni. Ob slovesu so nekateri sicer potočili nekaj solz, ki pa so se kmalu posušile.

Za vrtec Dolenja Trebuša, vzgojiteljice: Nina, Sara in Alenka