Danes smo na PŠ Podmelec res začutili, da se bližajo prazniki in čarobni trenutki v pričakovanju dobrih mož. Najprej smo postavili ter okrasili smrečice v igralnicah in učilnicah. Otroke je nato po tradicionalnem običaju pričakala košara sadja in šiba, ki jo je prinesel prvi dobri mož Miklavž. In to še ni bilo vse. Žabice je obiskala Sofiina mama, ki je s poslikavo otroških obrazov poskrbela za pravljičnost in smeh. Otroci so si lahko sami izbrali motive in izrazili svoje posebne želje. Glede na fotografije morate priznati, da je mama Angela res spretna s slikarskimi čopiči. Sofiini mami se lepo zahvaljujemo za obisk v našem vrtcu. Za zaključek lepega dopoldneva smo poskrbeli še s petjem novoletnih pesmic ob spremljavi kitare. Med glavnim odmorom so se otrokom iz vrtca pridružili še šolarji, da je dobra volja napolnila celotno podružnico. Veselimo se prihodnjih decembrskih dni, da vidimo, kaj vse še prinašajo.

za vrtec Podmelec, Špela Krivec