Pa je le prišel tisti dan, ki smo ga že vsi nestrpno čakali, še posebej naš Enej. K nam je prišla mamica Ana in tako “prebila” led v tem prazničnem času, ob njenem obisku smo šele začutili, da se je veseli december zares začel.

Ana je med nas prinesla pravljico, s katero nam je pričarala snežno idilo, njena knjiga je bila lepo praznično okrašena, zato je na nas pustila kar velik vtis. Zgodba je s seboj nosila še nekaj drugega, nosila je veliko pomembnejše sporočilo kot samo misel na praznične dni in želje, ki smo jih te dni pisali v pisma dobrim možem. To je bila zgodba o dobrosrčnem snežaku, o dobroti in navsezadnje o prijateljstvu, ki ga dobro poznamo tudi mi, Zajčki. Mamica nas je razveselila še s pobarvankami, na katerih se je radostno smejal dobrosrčni snežak in nas kar vabil, da vzamemo barvice, ter mu dodamo nekaj barv.

Dan je bil čudovit, zato se Enejevi mamici zahvaljujemo, da si je vzela čas, ter nam še polepšala te praznične dni.
HVALA, Zajčki.