Da bo december res prazničen in poseben, je danes poskrbela tudi Lanina mamica, ki nas je razveselila s svojim obiskom.

S seboj ni nosila praznične pravljice, ampak zgodbo o zmajčku Zogu, nad katero smo bili zelo navdušeni. Zmajček se je skozi leta šolanja učil veščin, ki bi jih moral obvladati vsak pravi zmaj, on pa se je ob tem srečeval z težavami. Ob vseh nesrečnih pripetljajih pa ni bil sam, saj mu prijazna deklica vedno znova priskočila na pomoč, ter našla rešitev za njegove tegobe.
Mamica Petra je to zgodbo izbrala zato, ker je tudi Lana zelo navdušena nad njo. Verjamemo, da je ni slišala samo enkrat, saj  smo lahko ugotovili, da marsikatero podrobnost že dobro pozna. Skupaj smo knjigo še prelistali, ter si ogledali podobe zmajev, ki so jo krasili. Preizkusili smo se tudi v zmajevskem rjovenju in verjemite nam, da če je kdo bil v tistem trenutku v bližini vrtca, smo mu nagnali strah v kosti. To nam je res šlo več kot odlično od rok.

Lanini mamici se zahvaljujemo za čas, ki si ga je vzela za nas, ter za prelepo dopoldne, ki nam ga je naredila še bolj posebnega, zmajevskega.
HVALA, Zajčki.