Prazniki so lahko še lepši,
če ti ga polepšajo otroci,
s svojimi drobnimi željami in prelepo praznično pesmijo.

Krtki in Zajčki, smo se danes na pot po Mostu podali s prav posebno nalogo, da osrečimo vse tiste, ki se vedno znova razveselijo našega obiska in naših najiskrenejših želja. Obiskali smo starejše občane, jim polepšali dan z božično voščilnico, ob tem  jim izrekli nekaj lepih besed, ter podarili praznično pesmico, ki jim je še dodatno ogrela srce, ter narisala nasmeške na obraz. Od hiše do hiše smo šli s prav prijetnimi občutki, da smo storili veliko delo, že samo tako, da smo potrkali na vrata in jim polepšali prihajajoče praznične dni, nas pa so razveselili s sladkim presenečenjem.

Naj iskrivost pisanih decembrskih luči polepša drobne trenutke v mozaiku časa,
zato drugo leto zopet ne pozabimo na vas.

Za vrtec Most, Petra.