Nastopil je nov letni čas- jesen, ki nam prinaša paleto pisanih in bogatih raznovrstnih aktivnosti kot je jesenska narava. V prvih dneh jeseni nas je, kot vsako leto, obiskala tetka Jesen, ki nam je predstavila košaro jesenskih dobrot. Med drugim pa je otrokom zaupala, da bo naravo kmalu obarvala v čudovite barve, saj tudi letos prinaša s seboj pisano paleto toplih jesenskih barv. To je bila za otroke spodbuda, da so še bolj pozorno opazovali okolico, hkrati pa odlična motivacija za likovno ustvarjanje pisanih dreves. Otroci so z veseljem prisluhnili jesenskim pravljicam in se vživljali v različne igre vlog, ki so jih z navdušenjem odigrali. Kaj vse smo še počeli, pa si lahko ogledate še na fotografijah.

za Pikapolonice, Polona in Silvana