V tednu otroka smo v skupini Pikapolonic namenili posebno pozornost igri in vsem tistim dejavnostim, ki jih imajo otroci radi: gibanju, plesu, prepevanju, poslušanju pravljic in še bi lahko naštevali. Skozi celoten teden smo se zato veliko igrali z igračami, ki nam jih ponuja naša igralnica. To je bil čas, ko so se otroci organizirali po svoje, ko so poiskali tisto, kar jih veseli in navdušuje, čas, ko so se družili s prijatelji in razvijali socialne kompetence. Skoraj vsak dan pa nam je uspelo, da smo svojo igro preselili tudi na dvorišče in celo v mirne gozdne kotičke. Poleg igre pa je teden minil tudi v znamenju pravljic, saj so otroci spoznali junake nekaterih klasičnih pravljic in se v igri z lutkami preizkusili tudi sami.

Naj bo takšnih razigranih in pravljičnih dni čim več.

Za Pikapolonice, Polona in Silvana