… in ljubezen nikoli ne konča

Kot ste uganili že iz naslova, je bil mesec marec v Račkah posvečen družini. Začeli smo kar z izdelavo voščilnice za praznik naših mam in očetov. Veliko pogovarjali o družini, odnosih v družini, predstavljali in preštevali družinske člane. Otroci so povedali, da ni vedno lahko biti bratec ali sestrica, je pa vseeno zelo lepo. Skozi pravljice smo spoznavali, kako zelo nas imajo starši radi ter ugotavljali koga vse imamo radi mi. Seveda smo se vsi strinjali, da so starši ter bratci in sestrice tisti, ki so nam najbolj pri srcu. Bili smo zelo ustvarjalni, barvali smo, izbirali, izrezovali, sestavljali, lepili… in nastali so res lepi kolaži družin. Seveda nismo pozabili tudi na igro in gibanje. Vživljali smo se v vloge družinskih članov, obešali perilo, likali, sprehajali dojenčke, zidali, žagali, zabijali… in se pri tem zabavali. Gibali smo se ob glasbi, bansih in različni telovadbi, veliko časa pa smo preživeli tudi na svežem zraku. .

Vaši otroci vas imajo neskončno radi, to vam pokažejo z nasmehi, objemi in poljubčki, zato jim tudi vi ne pozabite povedati in pokazati koliko vam pomenijo.

Za Račke, Silvana in Nika