IGRALNI RAJ

(Zvezdana Majhen)

Kaj ste danes delali

v vrtcu na livadi?

“V en glas smo povedali,

da se imamo radi!

Kaj ljubezen naredi,

malčki dobro vemo!

Vrtec je igralni raj,

kamor radi gremo!”

Poletje se počasi poslavlja, vrtec v Podmelcu pa je ponovno zaživel.

Igralnice in dvorišče je preplavila otroška igrivost, smeh in dobra volja.

Naš vrtec je postal igralni raj. Raj, v katerem je neskončno prostora za igro, veselje, prijateljstvo, zabavo in smeh. Seveda se nam tu in tam utrne tudi kakšna solzica, ki pa se v objemu prijateljev in vzgojiteljic hitro posuši. Vsi smo zelo veseli, da se lahko zopet igramo s svojimi prijatelji in igračami, ki so na policah samevale in čakale, da se vrnemo.

Prav tako pa se z nami smeji tudi sonce, zato lahko našo radost sejemo tudi na igrišču in sprehodih po vasi. Skupaj odkrivamo vse kotičke našega vrtca in okolice ter tkemo mrežo prijateljstva tudi z otroki iz skupine Žabice.

Prepričani smo, da nas v našem igralnem raju čaka še mnogo zabave in nepozabnih dogodivščin.

Za Račke, Nina in Silvana