Počitnice so od nas se poslovile, vrata našega vrtca pa so se na široko odprla in kar vabila, da bi vstopili.
Kmalu so skozi njih zakorakali tudi naši najmlajši, naše Želvice.
Ker nobeno slovo ni lahko, so tudi nam spolzele solzice po ličkih, ko smo staršem pomahali in se za nekaj kratkih ur poslovili. Da pa se vsaka solzica je hitro posušila, smo skupaj igralnico raziskovali, igrače malo razmetali, pesmice peli, slikanice prelistali, ves ta čas pa objemčke si delili. Iz dneva v dan smo postajali pogumnejši in danes pravi smo že prijatelji, ki skupaj se igramo, smejemo in na doooolge se sprehode odpravimo.  Tudi čopiče smo že iz predalov prebudili, barve pa so nam na listu zaplesale in že smo prve likovne izdelke ustvarili.
Tako da nova dogodivščina se je že začela, v njej manjkalo ne bo veselja in smeha, ustvarjanja in petja, igre in gibanja, objema in toplih besed. Ob tem pa ustvarili bomo lepe spomine in nepozabne trenutke.

Pripravili, Nina in Petra.