Prišel je čas, ko se začne narava počasi umirjati. Na vrata nam je potrkala jesen. Naredili smo si jesenske krone in postali kralji in kraljice jeseni. Na sprehodu smo opazovali čudovito naravo. Barve so nam bile tako všeč, da smo tudi sami na papir ustvarili barvita drevesa.

Septembra smo obeležili tudi teden mobilnosti in prometne varnosti. Vsak dan smo se igrali z avtomobilčki in ker je bil teden posvečem hoji, smo tudi veliko hodili. Raziskovali smo Trebušo in ob tem upoštevali vse cestnoprometne predpise. Vemo, da varnost v prometu ne velja samo za pešce, zato smo morali preizkusiti tudi vožnjo s kolesi. Ker pa že vemo katero vozilo vozi po zraku, vodi in po cesti, smo se spremenili v avte ter se z neverjetno hitrostjo vozili po igralnici. Letalo in ladja pa bosta počakali za kakšne druge resnične počitnice.

vrtec Dolenja Trebuša, Petra in Nina