Prvi teden v juniju, so predvsem predšolski otroci preživeli v veselem pričakovanju. V četrtek jih je namreč čakal izlet v živalski vrt. Na ta dan so sedli na avtobus in se odpeljali na dolgo pot proti Ljubljani. Med potjo so obudili prijateljstva z otroki iz drugih enot vrtca in opazovali pokrajino skozi okna. V Ljubljani jih je pričakalo toplo sonce in poskrbelo, da je bil sprehod po živalskem vrtu še lepši. Ogledali so si vse živali, ki živijo tam, najbolj pa so bili očarani nad elegantnim plavanjem morskega leva ter prikupnimi surikatami. Ob koncu obiska so otroci, pod vodstvom oskrbnice,  spoznali in tudi pobožali morskega prašička in leopardjega gekona. Oba sta jim bila tako zelo všeč, da bi jih želeli odnesti kar s seboj domov, žal pa za živali nismo kupili avtobusnih vstopnic 😀  zato smo jim raje obljubili, da jih še kdaj obiščemo.

   

   

   

Pripravile Sara, Špela in Nataša