Skoči na glavno vsebino

Poletje je tu, z njim pa tudi težko pričakovane poletne počitnice. Preden pa se začnejo sonca, morja in sladoleda polne dogodivščine, smo se vrtčevski in šolski otroci z družinami ter zaposleni na podružnici, zbrali še na zaključnem pikniku. Ob tej priložnosti so otroci, ki obiskujejo skupini Muckov in Kužkov pripravili krajši program in staršem pokazali kaj že znajo. Lahko bi rekli, da je bil za Mucke to prvi nastop pred tako številčno publiko. Zbrali so pogum in na odru s pomočjo otrok iz skupne Kužki, staršem zrecitirali ter gibalno uprizorili pesmico To sem jaz ter zaplesali na pesmico Marmelada. Otroci iz skupine Kužki pa so nastopili z recitacijo Dedek in vrtiček, petjem pesmice Ovčka moja bela in plesom Ob bistrem potoku je mlin. Ob koncu programa smo se s tradicionalnimi šopki, kapami in diplomami poslovili od bodočih prvošolcev, nato pa smo si ogledali še program, ki so ga pripravili tudi šolski otroci.

Piknik je minil v sproščenem vzdušju in dobri družbi. Še enkrat se staršem zahvaljujemo za odlično organizacijo dogodka ter dobro sodelovanje tekom vrtčevskega leta.

       

       

       

Pripravila Nataša

Dostopnost