Skoči na glavno vsebino

V naše kraje je končno prispelo poletje. Sonce je staršem iz skupin Mucki in Kužki dalo odlično idejo. Ker se je tekom leta v vrtčevskem skladu zbralo kar nekaj sredstev, so zato predlagali, da jih izkoristimo prav poletnemu času primerno – na ladjici, pod toplim soncem. Skupaj smo se odpravili na Most na Soči, kjer sta nas na ladjo Lucijo prijazno sprejela kapitan in njegova žena. Popeljala sta nas na “piratsko” pustolovščino, kjer smo se vsi dodobra nasmejali ter se tudi veliko novega naučili. Otroci so se preizkusili celo v krmiljenju ladje in prepevanju piratskih pesmic. Vožnje z ladjo je bilo kar prehitro konec, saj smo se imeli zelo lepo. Z ladje smo se izkrcali z mislijo, da se tja še vrnemo – mogoče kot pirati ali kapitani.

Hvala še enkrat staršem, za odlično idejo ter vsem, ki so z donacijami otrokom omogočili izlet.

   

Za Mucke in Kužke, vzgojiteljice

Dostopnost