Skoči na glavno vsebino

Vrtčevsko leto se končuje, zato se od vrtca za letos poslavljamo tudi otroci iz skupin Mucki in Kužki z vzgojiteljicami. Skozi leto smo doživeli veliko lepih, veselih in nasmejanih trenutkov. Seveda je bilo tudi nekaj solzic, ki pa so se v objemu vzgojiteljic in prijateljev, na ličkih sušile in se spreminjale v prisrčne nasmeške. Leto smo v našem vrtcu zaključili s prijetnim in sproščenim tednom. Otroci, ki s prihodnjim šolskim letom odhajajo v prvi razred, so obiskali letošnje prvošolce, ki so jim pokazali, da se vstopa v 1. razred lahko veselijo. Ker nas je tekom tedna grelo sonce, smo se vsi, od najmlajših do najstarejših, osvežili z vodnimi igrami. Teden pa smo zaključili s piknikom na Aspasku, kjer so otroci staršem pripravili kratek program.

Z nasmeškom na obrazu sedaj odhajamo počitnicam naproti in že komaj čakamo, kaj nas čaka v prihodnjem šolskem/vrtčevskem letu; otroci iz skupin Mucki in Kužki, z vzgojiteljicami Alenko, Silvano in Natašo.

   

   

 

Dostopnost