Skoči na glavno vsebino

Po podaljšanem vikendu smo se zopet vrnili v naš vrtec, ampak tokrat nismo bili v vlogi zajčkov ali otok s svojim imenom, temveč smo se kar čez noč prelevili v svoje najljubše junake. Igralnica je bila polna raznih princes, batmanov, mišk, manjkala nista niti spaiderman in ninja želva. Nikakor pa si ne moremo pusta predstavljati brez Pike nogavičke, indijanke, viteza, levčka in seveda gasilca, ki je bil ves čas v pripravljenosti na morebitni požar.

Ko pa smo se od pusta hrusta šele dobro poslovili, smo se posvetili še enemu prazniku, ki nas bo razveselil v tem vikendu. To je dan zaljubljencev in vseh tistih, ki se imajo radi. Pred vrati je Valentinovo. Ker smo Zajčki že veliki fantje in punce in že veliko vemo, smo tokrat razmišljali o tem kaj je to ljubezen. Odgovarjali pa smo takole:

“Da se dva zaljubita.” Taja

“Srček.” Zoja

“Da se imamo radi in smo veseli.” Žana T.

“Da se mata dva rada.” Ela

“Da se dva zaljubita in potem živita skupaj in potem še delata skupaj.” Zarja

“Da imata dva drug drugega rada.” Maja

“Da se imata dva rada, da se skupaj igrata, da spita oba v svoji postelji, da telovadita.” Anže

“Da te tisti, ki te ima zelo rad pride objet.” Kin

“Da se dav poročita.” Nika

“Da objameš tistega, ki ga imaš rad.” Matic L.

“Da se imamo radi, srček.” Manca

“Da se imajo vsi radi in se vsi lepo objemajo.” Nina

“Da se imamo zlo zlo radi.” Matic F.

“Da se imata dva rada.” Jure

“Da skupi spita dva.” Matic Š.

“Da se imata mamica in tati zelo rada.” Jan

Upamo, da ste ob teh izjavah še Vi pomislili na to, kaj za Vas pomeni ljubezen. Verjamemo, da bomo ta vikend vsi izkoristili, da nekoga osrečimo. Mi smo svoje družine že, s tem, ko smo domov odnesli drevo ljubezni, ki smo ga sami izdelali.

 

Za vrtec Most na Soči, Brigita in Petra.

 

Dostopnost