Skoči na glavno vsebino

Otroci, iz skupine Zajčki, smo že veselo zakorakali v čarobni mesec, ki je poln lepih trenutkov, prijetnih presenečenj ter otroških želja. Prvi decembrski dan nam je prinesel prav posebni koledar, adventni koledar, pod katerim se skrivajo majhna presenečenja, nove dogodivščine. Ta dan je bil za nas še bolj poseben, saj je v našo igralnico stopila deklica z imenom Anja, ki bo sedaj z nami delila te prelepe vrtčevske dni. Vsi skupaj se veselimo druženja s prijatelji, plesa in petja, vsega tega nam v tem času ne bo manjkalo. Naši pridni prstki tudi tokrat niso prenehali z ustvarjanjem, saj je v naši garderobi skupna smrečica že dobila prelepe okraske, ki smo jih s skupnimi močmi naredili vsi otroci našega vrtca. Naj bo čaroben ta praznični december, za nas otroke iz skupine Zajčki, kot tudi za vse otroke tega sveta.

Za vrtec Most, Maja in Petra.

moj vrtec2 054  

     

 

Dostopnost