Skoči na glavno vsebino

Petek, 23. 6., je bil za nas poseben dan. Že dopoldne smo se zbrali skupaj s šolarji ob dviganju zastave in s kratkim programom obeležili prihajajoči praznik Dan državnosti. Popoldne smo se ponovno zbrali na Pečinah na Aspasku, kamor so nas povabili starši, da bi skupaj zaokrožili šolsko leto.
Staršem smo se predstavili s hudomušnimi pesmicami in deklamacijami, plesom in pesmijo o domovini. Kot se spodobi, smo posebno pozornost namenili cicmaturantom, ki so med letom dokazali, da so dozoreli za 1. razred.
Ob koncu so se starši zahvalili za naše delo z njihovimi otroki in nas razveselili z majhno pozornostjo. Tudi mi smo staršem hvaležni za celoletno uspešno sodelovanje in podporo, da smo lahko zadovoljni zaključili še eno šolsko leto.

Utrinke si oglejte tukaj.

Staršem in otrokom želimo, da bi si v poletnih mesecih pošteno oddahnili, našli čas drug za drugega in uživali v prijetnih skupnih opravilih.

Za vrtec Šentviška Gora, skupina Kužki, Stanislava Črv

Dostopnost