V mesecu decembru smo doživeli že veliko lepih dogodkov, pa nas je kljub temu v petek čakalo še eno presenečenje, ki smo ga delili tudi z malčki, ki še ne obiskujejo vrtca. Miškino gledališče nam je v predstavi Medeni čudež na gozdni ulici 1a podalo sporočilo, da je praznike najlepše preživeti v družbi tistih, ki jih imamo najraje. To se je letos posrečilo tudi medvedu Medonjamu, ki je s pomočjo prijateljice Nežke ostal buden in z njo doživel čarobnost praznikov.

Veselili smo se z njima, nato pa prepričani, da smo bili med letom dovolj pridni, poklicali dedka Mraza. Želel  je slišati pesem Siva kučma, potem pa so ga šolarji razveselili s še nekaj prazničnimi pesmimi. Vsi, z iskricami v očeh, mlajši pa malo bolj zadržano, so prejeli darila. Pomahali smo dobremu možu v slovo, se mu zahvalili in obljubili, da bomo še naprej pridni.

Za vrtec Šentviška Gora, Stanislava Črv