Vsi pravijo, da je mesec december poseben, čaroben… to vam mi zagotovo lahko potrdimo. V naši igralnici se je vsak dan zgodilo nekaj čarobnega. Na prvi decembrski dan nas je v igralnici  čakalo veliko darilo. Razmišljali smo čigavo je in komu je namenjeno. Povprašali smo v šoli in v Želvicah, če je paket njihov. Ko smo ugotovili, da darilo ne pripada nobenemu od vprašanih, smo vedeli, da je namenjeno prav nam.  Zbrali smo pogum in pokukali vanj. V njem je bil snežak, s katerim smo nato vsak dan odštevali dneve, ki nas še ločijo do počitnic oz. praznikov. A to ni bilo vse! Čarobno darilo nas je vsak dan presenečalo. V njem smo tako dobili vse za izdelavo novoletnih okraskov in postavitev novoletne jelke, lučke, različne pravljice, risanke, recepte in sestavine medenjake in božični jogurt, pismo babice Zime… Vsak dan smo tako dobili nova navodila in smernice za delo in ustvarjanje. Čarobni paket nam je tako pričaral veliko zanimivih stvari. Najbolj nam bodo zagotovo ostali v spominu: izdelava novoletnih okraskov in voščilnic, peka slastnih medenjakov, priprava božičnega jogurta, pismo babice Zime s paketom snega, s katerim smo se nato tudi kepali.  Ob koncu koledarskega leta smo si v Želvicah ogledali predstavo Nekega zimskega dne. Mesec december je bil za nas prav gotovo nekaj posebnega in zagotovo se bomo še dolgo spominjali nanj.

V novem letu vam želimo veliko ZDRAVJA, USPEHOV IN SMEHA.

  

 

  

Zapisala; Sara