Novoletne počitnice so minile. Tudi otroci podružničnih vrtcev smo v prve dni novega leta vstopili predvsem z željo, da se čimprej ponovno srečamo s svojimi prijatelji. Nekaterim se je ta želja že izpolnila, saj so nas ob povratku v vrtec Most na Soči, tam pričakali stari in novi prijatelji.

V popočitniških dneh smo v skupini Miške, kjer smo se združili otroci podružničnih vrtcev, obujali spomine na praznične dni. Nekaj prazničnih spominov je v igralnico prinesla tudi pravljica o medvedu Brunu, ki je tako kot mi, v preteklih dneh iskal popolno smrečico za praznično okrasitev. Smrečice sicer ni našel, našel pa je prijatelje. Prav tako kot mi v vrtcu. Kljub temu, da je v »korona časih« vse drugače in otroci podružničnih vrtcev ne moremo obiskovati svojih »domačih« enot vrtca, so nam ti časi prinesli nova prijateljstva in nove izkušnje.  Moramo priznati, da smo v prostorih vrtca Most na Soči postali že prav domači.

Pripravili Alenka in Nataša