V tednu, ki je za nami, je iz naše igralnice po dolgem času zadonel smeh in sproščen klepet otrok iz skupine Zajčkov. Tako komaj smo čakali, da se vrnemo v vrtec k svojim prijateljem … in bilo je naravnost super! Poleg tega, da se je pelo, plesalo, živahno igralo in veselilo, pa smo se pogovarjali tudi o kulturi. Prebrali smo zgodbo o Francetu Prešernu in poslušali slovensko himno. Ker pa je v času, ko smo bili doma, praznovalo kar nekaj Zajčkov svoj rojstni dan, smo se ob povratku vsi skupaj poveselili z njim, saj je seveda tudi praznovanje rojstnega dne del naše kulture. V petek pa nas je čakalo prijetno presenečenje. Ob ogledu videoposnetka smo ugotovili, da sta naš vrtec v času, ko nas ni bilo, obiskala dva dobra moža in nas obdarila s čisto novimi igračami, s katerimi smo se zadovoljno igrali! Obljubimo jima, da bomo nanje tudi lepo pazili 😉

Za nami je res čudovit in kulturno obarvan teden.

Pripravili, Anita in Petra