V tednu, ki je za nami smo se Zajčki poglobili v temo letnega časa, ki smo ga vsi že nestrpno čakali- pomladi. Prav zato smo veliko trenutkov preživeli v naravi in jo raziskovali, časa pa ni zmanjkalo niti na igro in telovadbo. V vrtcu smo prisluhnili pomladnim pravljicam, obiskala nas je deklica Pomlad, zavihali smo rokave in ustvarili rožnat travnik, si izdelali cvetoče kronice, migali ob plesu Nagajiva pomlad, reševali delovni list, kjer smo rožicam iskali njihove sence in še in še bi lahko naštevali. Poleg omenjenega pa nismo pozabili niti na praznik naših mamic. Zanje smo naredili obeske, da bomo lahko na nek način z njimi tudi takrat, ko bodo zdoma ali v službi.
Skratka za nami je pester teden, ker pa nam bo vreme več kot naklonjeno tudi v naslednjem tednu, bomo tudi tega izkoristili za raziskovanje travnika ter živali, ki bivajo na njem.
Lep pomladni pozdravček od vseh Zajčkov.
Za vrtec pripravili vzgojiteljici, Brigita in Petra