V tednu otroka smo v skupini Pikapolonic namenili posebno pozornost igri in vsem tistim dejavnostim, ki jih imajo otroci radi: gibanju, plesu, prepevanju, poslušanju pravljic in še bi lahko naštevali. Skozi cel teden smo se zato veliko igrali z igračami, ki nam jih ponuja naša igralnica. To je bil čas, ko so se otroci organizirali po svoje, ko so poiskali tisto, kar jih veseli in navdušuje, čas, ko so se družili s prijatelji. Skozi cel teden smo tako sledili sloganu »Razigran uživaj dan«, ki je bila letos osrednja tema Tedna otroka. Preko igre so otroci razvijali domišljijo in ustvarjalnost, spletali prijateljstva in se povezovali med seboj. Najboljše od vsega pa je, da je igra primerna za vse starosti. Več kot nas je, bolj je veselo. Zato se igrajmo doma, igrajmo na prostem, v vrtcu- kjerkoli, saj je igra polna smeha, dobre volje in veselja.

Za Pikapolonice, Polona in Blaž