Skoči na glavno vsebino

Teden otroka je teden lepih doživetji.

Teden igre, prijaznih nasmehov, toplih objemov in lepih besed.

Je teden prijateljstva, veselja in sreče.

Tako je bilo tudi pri Račkah in Žabicah. V tem tednu je bilo še posebej veliko prostora za igro s prijatelji, ustvarjanje, glasbo, ples, pravljice … za vse, kar nas veseli.

Našo igro je spremljalo pravo jesensko vreme. Ob pogledu na jesensko listje, ki je plesalo v vetru, so tudi nas zasrbeli prstki. Tako smo poprijeli za mavrično padalo in ustvarili velik vihar, ki je skrbno uredil naše pričeske. S Plesnim vlakom smo se odpeljali v deželo plesa, kjer zapleše prav vsak. Zakorakali smo tudi v Bibliobus in prisluhnili dogodivščinam male miške ter odkrivali pravljični svet knjižnih junakov. Deževne dni pa smo si krajšali tudi z likovnim ustvarjanjem in ogledom predstave “Razbita buča”, ki je prav vsakomur od nas pričarala nasmeh na obraz.

Bili smo razigrani in resnično uživali vsak dan. Verjamemo, da nas bosta igrivost in radost spremljali tudi v naslednjih tednih.

Za Račke in Žabice, Nina

Dostopnost