Lahko bi rekli, da smo Teden otroka, z geslom Razigran uživaj dan, nadaljevali tudi ta teden. Pisano paleto dejavnosti, ki so vključevale veliko gibanja, ustvarjanja, pravljic in proste igre, smo dopolnili z različnimi obiski. V torek nas je obiskala učiteljica plesa Mojca Mavrič, s katero smo se res dobro razgibali in naplesali. S plesom in gibalnimi igrami nas je popeljala v džunglo, skozi letne čase in v pravljični svet Ostržka. V sredo so sledile bolj resne teme, saj nas je čakala evakuacija. Namišljen potres smo pogumno preživeli pod mizami, nato pa so nas rešili požrtvovalni gasilci iz PGD Kneža. Zanimive pripovedi o njihovih intervencijah in predstavitev opreme smo vsi z zanimanjem spremljali.

Za nami je še en lep, pisan jesenski teden. Naše res zelo raznolike dejavnosti si lahko ogledate tudi na spodnjih fotografijah.

Za vrtec Podmelec, Silvana Carli