S pomočjo Ježka Snežka pri Krtkih v tem tednu spoznavamo naravne nesreče in kako ukrepati, če pride do njih. Preizkusili smo se že v klicanju na številko 112, a seveda le s telefonom, ki smo ga izdelali sami. Krtki namreč dobro vemo, da se na to številko lahko kliče le kadar se zares zgodi nesreča.
Danes pa smo k nam priklicali policistki Marjetko in Petro, ki sta nam predstavili delo policistov in se z nami tudi sprehodili po Mostu. V preteklih skupnih tednih smo že dobro usvojili prometna pravila in tako smo danes povsem suvereno dvignili roko, pogledali levo, desno, levo in dokazali policistkama, da se znamo varno vključevati v promet.
Upamo, da bo obisk policistov vedno tako prijeten, kot je bil današnji.
Hvala policistkama za čas, ki sta nam ga namenili, za prijaznost in za potrpežljivost.  Želimo vama, da bi prometna pravila še naprej predajali na tako lep, nam razumljiv način.

Za Krtke pripravili, Katja in Mateja