Pri Miškah smo se odločili, da bacilov to zimo ne bomo dobili in se zato posvetili trenutno najbolj aktualni temi – zdravju. Ugotovili smo, da je za zdravje potrebno skrbeti na različnih področjih. Potrebno se je veliko gibati, zato smo se precej igrali na svežem zraku. Spoznali smo zdravo prehrano, s poudarkom, da je potrebno pojesti dovolj sadja in zelenjave. Prav zato smo teden zaključili tudi z zdravim tradicionalnim slovenskim zajtrkom. Pomembno je tudi, da skrbimo za osebno higieno in si redno umivamo naše zobe. Boja z bacili in virusi pa smo se lotili tudi na drugačen način. Le-te smo najprej naslikali in izdelali plakat, kako skrbimo, da nas ti ne dosežejo – kašljamo v komolec in si redno umivamo roke.

Torej, odgovor na naslovno vprašanje se skriva v zgornjem besedilo. Miške pa novo znanje z vami delimo in vam veliko zdravja želimo.

Pripravili, Katarina in Danijela