Pa smo tudi letos prišli že skoraj do konca šolskega leta. Starši so nas povabili na zaključek, kjer smo se še zadnjič letos skupaj družili.

Popoldan smo se dobili na Širokem, kjer so otroci obiskali Širokolandijo. Vodički Petra in Nataša sta jim povedali zgodbo o Lomastežu, in ker je bila tako zanimiva smo se odločili, da gremo Lomasteža poiskat. Skupaj smo iskali in sledili stopinjam. Uganiti smo morali kateri živali pripada katera stopinja. Tako so nas pripeljale v to čudovito deželo Širokolandijo, kjer so se otroci igrali z različnimi stvarmi. Nekateri so se drsali po gromozanskem toboganu, drugi so kuhali, tretji so igrali na glasbila… Otroci so morali za konec poiskati še zaklad, veliko rjavo skrinjo.

Ampak to še ni bil konec, ko smo se veseli ampak utrujeni vrnili nazaj k kmetiji na Širokem, je vsakega otroka čakal velik čokoladni štrukelj. Nas, vzgojiteljice, pa čudovito presenečenje.

Hvala staršem za darilo in presenečenje.

Pripravile; Sara, Kristina, Petra in Nina