Skoči na glavno vsebino

Uvajalni tedni so mimo, jokavih in žalostnih obrazov ni več. V igralnico se je naselil smeh in dobra volja.

Ni lahko kar zamenjati mame z vzgojiteljico in domačega objema svojega doma za igralnico polno otrok in polno hrupa. Ni se lahko navaditi na novo hrano, pijačo, na nov red. Ni lahko, čeprav se vam mogoče tako zdi.

Z začetkom novega vrtčevskega leta smo bili praktično vsi novinci. Vsi smo doživeli nekaj novega in se že zelo hitro nekaj  naučili. Naučili smo se, da smo vsi med seboj prijatelji, da si pomagamo in se skupaj igramo. Učimo se dnevne rutine in da je treba upoštevati pravila. Poleg vsega tega pa se veliko igramo, pa pojemo, plešemo, telovadimo, beremo pravljice, ustvarjamo, se igramo matematiko … in uživamo na svežem zraku v naravi.

Za miške, Katarina in Danijela

miske1 miske2 miske3

miske4 miske5 miske6

miske7 miske8 miske9

miske10 miske11 miske12

miske13

Dostopnost