Skoči na glavno vsebino

V tednu otroka smo v skupini Polžkov posvetili posebno pozornost igri in vsem tistim dejavnostim, ki jih imajo otroci radi.

Igra sodi k vsakemu otroku in sleherni otrok na svetu jo pozna. Igranje je za otroke življenjskega pomena, kajti preko igre otrok spoznava svet okoli sebe in dobiva vpogled v dogodke in situacije. Na naslednjih fotografijah si oglejte, kako smo se Polžki v tem tednu igrali.

Naj bo takih razigranih dni čim več.

Ob koncu tedna otroka, pa še to. Odrasli naj se zavedamo, da nam je dana možnost, da otroku zagotovimo kar se da najlepše otroštvo, saj je to nekaj neponovljivega v vsakem življenju. Otroštvo bo minilo zelo hitro, ostali bodo le spomini. Dolžni smo zagotoviti otroku, da bodo spomini na otroške dni čim lepši.

za Polžke, Polona Štrukelj in Silvana Carli

to1 to2 to3

to4 to5 to6

to7 to8 to9

to10

Dostopnost