Skoči na glavno vsebino

… je bila tema preteklega tedna, tedna otroka.  Pri Miškah je cel teden deloval “miškin telefon”.

Vsako jutro se je vzpostavila povezava z miškino igralnico, sledil je jutranji pozdrav in kakšna zanimiva, vesela ali celo smešna novica. Otroci so se radi oglašali in po svoje klepetali z nekom na drugi strani telefonske zveze. Čeprav so otroci še skopi z besedami, pa znajo svoja občutja, svoje želje izražati na različne načine – z mimiko telesa, z gibanjem ob glasbi, z umetniškim ustvarjanjem in seveda z igro. Vsega tega pa je bilo ta teden na pretek. Pa poglejte …

Ni potrebno veliko besed, dovolj je samo prijazen pozdrav ali samo iskren nasmeh in dan je lahko najlepši.

Pripravili, Katarina in Danijela

otrok1 otrok2

otrok4 otrok5 otrok6

otrok7 otrok8 otrok9

otrok10 otrok11 otrok12

otrok13

Dostopnost