Skoči na glavno vsebino

se pri Zajčkih veliko o tej temi je govorilo.

V tednu, ki je za nami, smo spet izvedeli veliko koristnih informacij o tem, kako ostati zdrav. Da se moramo veliko gibati in skrbeti za svojo higieno že vemo. Pozabiti pa ne smemo niti na to, kaj vse damo v svoje želodčke. Zato smo se Zajčki odločili, da se odpravimo po nakupih. Vsak si je izdelal svoj nakupovalni voziček in vanj dodal vse tiste sestavine, ki bi se mogle pogosteje znajti na našem jedilniku. Odprli smo reklamne letake in nakupovanje se je lahko začelo. Da smo čisto vsi opravili zdrav nakup, ste se lahko prepričali na panoju pred našo igralnico. Ker pa je za zdravje zelo pomemben tudi počitek, smo se odločili, da bomo naš spanec naredili še prijetnejši. Okrasili smo si blazine, ter jih odnesel domov, kjer nam bodo lahko služile, kot udoben vzglavnik ali pa bodo nadomestile našo najljubšo plišasto igračo. Če želimo ostati zdravi pa si moramo vzeti tudi dovolj prostega časa. Za to Zajčki vedno poskrbimo.

Tekom tedna smo se igrali s kockami in žogami, gledali smo slikanice, poslušali pravljice, natikali kroglice na vrvico in še in še bi lahko naštevali.

Iger po naših željah ni zmanjkalo niti zunaj.

Sprehajali smo se, se igrali najljubše gibalne igre ter preprosto uživali ob igri na svežem zraku.

Sedaj lahko gremo brez skrbi na počitnice, saj vemo, da znamo za naše zdravje dobro poskrbeti.

Tako se nimamo kaj bati, da bi nam jesenske počitnice prekrižali nepridipravi bacili.

Za vrtec pripravili, Brigita in Petra

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dostopnost