Skoči na glavno vsebino

Krtki smo v tem tednu spoznavali gozd. Da bi poglobili svoje znanje, smo na obisk povabili gozdarko Jožico, ki nas je popeljala v gozdiček in skupaj smo prepoznavali drevesa ter njihove plodove. Naše znanje je nagradila z nalepkami in knjižicami.
Učiteljica Agnes, pa nas je povabila v biološko učilnico in nam jo razkazala. Bilo nam je zelo všeč, saj smo se razstavljenih stvari lahko dotaknili in pobožali.
V vrtcu smo gostili tudi lovca Vinka, ki nam je predstavil delo lovca v naravi. Povedal in poučil nas je o veliko stvareh, ki so pomembne v naravi in prav tako v lovčevem nahrbtniku. Vzeli pa smo si tudi čas za ustvarjanje in raziskovanje gozdička ter pri tem neizmerno uživali.

gozd1 gozd2 gozd3

gozd4 gozd5 gozd6

gozd8 gozd9 gozd7

Pripravili, Katja in Mateja

Dostopnost