Skoči na glavno vsebino

Sončen petkov popoldan smo planinci izkoristili za prvi planinski izlet. Že na samem začetku poti nas je na vratih čakalo pismo čarovnice Uršule. V pismu nam je pustila navodila, kam se moramo odpraviti. Pisma in različna presenečenja so nas spremljala vso pot.

Poleg iskanja pisem smo opazovali tudi čudovito naravo, ki si je nadejala jesenske barve, poslušali zvoke narave… Pot nas je vodila ob reki Hotenjki, kjer smo se pri spomeniku NOB povzpeli po stopnicah in odvihrali čez travnik do Bremca. Sledil je počitek in čas za zasluženo malico. Tako smo nabrali moči za nadaljevanje poti in povratek. Pozabili pa nismo niti na planinski krst novih planincev.

dt-1.planinci-1 dt-1.planinci-2

dt-1.planinci-3 dt-1.planinci-4

dt-1.planinci-5 dt-1.planinci-6

Za vrtec Dolenja Trebuša, Sara Burgar.

Dostopnost