Skoči na glavno vsebino

Danes je bil poseben popoldan, saj smo v vrtec povabili naše starše. Najpej so nas Žabice presenetile z nastopom, nato pa smo se lotili dela. Otroci so risali, rezali, barvali, starši pa so jim pomagali. Skupaj pa so nam nastali lepi eskimi, ki bodo sedaj krasili naše igralnice.
Za konec pa so nas otroci iz skupine Žabic še pogostili z slastnimi medenjaki, ki so jih spekli dopoldan. Lahko vam povemo, da so bili tako dobri, da smo obliznili prav vse prste. Recept pa vam bo zagotovo zaupala prav vsaka Žabica.

Najlepša hvala staršem, ki so se nam pridružili in nam tako pomagali pričarati zimsko vzdušje v vrtcu.

Za vrtec Podmelec, Urša in Špela.

delavnica_podmelec1 delavnica_podmelec2 delavnica_podmelec3

delavnica_podmelec4

delavnica_podmelec5 delavnica_podmelec6 delavnica_podmelec7

Dostopnost