Skoči na glavno vsebino

December je mesec poln pričakovanj, okraševanja, veselja, obiskov, sreče, čudovitega vonja domačih dobrot, lepih želja in še bi lahko naštevali.
Da bi naše domove še bolj polepšali, smo se Krtki izkazali že ta teden. Izdelovali smo čudovite dekoracije, ki bodo krasile vrtec in tudi naše domove. Pogovarjali smo se tudi o željah in ugotovili, da so najbolj pomembne tiste želje, ki jih začutimo na prav posebnem mestu, v naših srčkih. Le-teh ni mogoče kupiti, lahko pa jih podarimo drugim.
Ker je mesec poseben tudi zato, da si vzamemo čas za drug drugega, smo med nas povabili tudi naše najbližje.
Danes nas je z obiskom razveselila Laurina mamica Nina. Prebrala nam je pravljico in nas presenetila z izdelovanjem posebnih očal. Vsak si je izdelal svoja in moramo priznati, da so nam lepo pristajala.
Bilo nam je zares lepo in komaj čakamo naslednji obisk.

Pripravili, Katja in Mateja

 

 dec1 dec2 dec3

dec4 dec5 dec6

dec7 dec8 dec9

Dostopnost