Skoči na glavno vsebino

Otroci iz vrtca Podmelec, so v skupino dobili skrivnostno pismo. Iskali so pošiljatelja in odkrili severnega medvedka Ledenka, ki je prišel v skupino Žabice, da bi razveseljeval otroke skozi ves december.

Ledenko otrokom vsak dan pripravi zanimiv izziv…tako so ustvarjali novoletne okraske, pekli piškote, peli zimske pesmi in izdelali še več severnih medvedov, da bodo Ledenku krajšali čas, ko otrok ni v vrtcu. Prejšnji teden so od skrivnostnega prijatelja prejeli smrečico, ki so jo okrasili s svojimi nasmehi. Žabice so izdelale tudi voščilnice, a teh vam ne pokažemo na fotografijah, saj vas bodo otroci presenetili z novoletnim voščilom v naslednjih dneh:)

V vrtcu Podmelec smo že vse pripravili, da bo mesec december res prazničen. Čakamo samo še sneg. Mogoče ga kot darilo pošlje dedek Mraz. Kdo ve?

                 za vrtec Podmelec, Špela Krivec

veseli9 veseli1 veseli2

veseli3 veseli4 veseli7

 veseli6  veseli8 veseli5

Dostopnost