Skoči na glavno vsebino

Že cel mesec smo bili praznično razpoloženi in smo komaj čakali dobre može. Da pa bi jih lažje dočakali, smo se tudi sami med seboj malo obdarili. Vsak otrok je prinesel simbolično darilo pod našo jelko. In končno je napočil dan, ko smo ta darila prejeli. Darila so bila oštevilčena, mi pa smo iz čarobne škatlice izžrebali številko in dobili darilo. Otrokom so se oči zaiskrile, ko so odvili paketek. Vsi so bili navdušeni nad darilom.

Drugi dan, pa nas je obiskal Božiček, in nam tudi on prinesel nekaj daril. Nove igrače, s katerimi se lahko igramo v vrtcu in knjigico za domov.

Za vtrec Most na Soči, Maja in Neva

 

                                               

                                                                               

                                              

 

Dostopnost