Skoči na glavno vsebino

Pikapolonice, smo se sprehajale po Severnem tečaju in spoznavale življenje na njem.

Ogledali smo si veliko knjig, ki prikazujejo življenje ljudi in živali. Najbolj zanimivi so nam bili pingvini in severni medvedi, zato, smo se jim posvetili malo bolj. Izdelali smo lepljenke pingvina in medveda, ter iz kartona ustvarili ljubke pingvinčke. Da bi si sneg in led lažje predstavljali smo naredili majhno maketo igluja, ter si ogledali par krajših filmčkov. Tako smo se v vse vživeli, da smo se s kepami iz papirja tudi malo pokepali. Seveda pa na to temo ni manjkalo niti plesa in petja. Ples pingvinov nam je tako všeč, da ga odplešemo še vedno vsak dan.

Za vrtec Most na Soči, Maja in Neva

                                             SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

                                            SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

                                            SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Dostopnost