Skoči na glavno vsebino

Na pustno nedeljo, 7. februarja smo v Dolenji Trebuši praznovali slovenski kulturni praznik.

Prireditev se je pričela s petjem slovenske himne, ki so je zapeli člani mešanega pevskega zbora Justin Kogoj. S petjem so nas nato navduševale tudi pevke ženskega in pevci moškega pevskega zbora Justin Kogoj. Šolarji so nas poučili kaj vse je kultura in se predstavili tudi s petjem, igranjem na Orffova glasbila in folklornim nastopom. Mi smo program obogatili s pesmijo, deklamacijo in prstno igrico. Za veselo vzdušje je ob koncu poskrbela folklorna skupina Justin Kogoj in mladi harmonikaši Jure, Domen in Urban.

prireditev_dt_1 prireditev_dt_2 prireditev_dt_3a

prireditev_dt_3 prireditev_dt_5 prireditev_dt_4

prireditev_dt_6 prireditev_dt_7

Za vrtec Dolenja Trebuša, Sara in Lea

Dostopnost