Skoči na glavno vsebino

Marec je mesec družine. Tudi v Miškah se že cel mesec pogovarjamo o mamicah, tatijih, bratcih in sestricah. Prebrali smo veliko pravljic o človeških družinah. V nekaterih imajo več bratov in sester, v nekaterih pa enega otroka. Nekateri pričakujejo dojenčke, k drugim prihajajo na obisk stari starši.
K nam pa je prišla upokojena učiteljica slovenščine na naši šoli. Zelo rada bere, spoštuje knjige in jih nikoli ne trga. Doma ima celo knjižnico raznoraznih knjig in s sabo je prinesla eno o živalski družini. Prebrala nam je pravljico o mačku Vilku, mački Lini in njuni družini.
Skupaj smo se igrali igrico Poišči me, kjer živalska mamica kliče svoje mladičke. Poiskali smo jo in prepoznali, Robijevo babi Nevenko. Hvala ji za čudovito mačje dopoldne.

Pripravili, Danijela in Katarina

nevenka1 nevenka2 nevenka3

nevenka4 nevenka5 nevenka6

nevenka7 nevenka8 nevenka9

Dostopnost