Skoči na glavno vsebino

Še preden je pomlad zares potrkala na naša vrata, smo se Krtki že pripravili na njen prihod. Cel teden smo namenili prav spoznavanju pomladi. Veliko časa smo preživeli v naravi in uživali pri igri na spomladanskih travnikih. Seveda pa nam je ostalo tudi dovolj časa za druge dejavnosti. Veliko smo ustvarjali, prepevali, reševali uganke, prisluhnili smo pravljicam, spekli smo sladke ptičke, si ogledali pomladno predstavo in še bi lahko naštevali. A kar je najbolj pomembno je to, da skupaj smo se imeli zares lepo.

Pripravila, Katja

                                                                          pomlad1 pomlad2 pomlad3

                                                                          pomlad4 pomlad5 pomlad6

                                                                          pomlad7 pomlad8 pomlad9

Dostopnost