Skoči na glavno vsebino

V prvih toplih pomladnih dneh smo v naši skupini postali pravi vrtnarji. Prekopali smo gredice, vanje posejali redkvico in presadili jagode, kamilico ter grah in zelje, ki sta nam skalila že v igralnici.
V lončke za domov smo posejali in posadili različna semena in lončke označili z imeni. Da bi naši posevki in sadike bolje rastle, smo grudice v zemlji zdrobili s prsti. S sadikami smo skušali biti čim bolj nežni in jih ravno prav pritisniti v zemljo. Poskrbeli smo za zalivanje, sedaj pa čakamo, kaj bo vzklilo.
Posebne gredice smo oblikovali v igralnici. Vanje smo razvrstili cvetove rož glede na barvo, število pik v sredini in obliko listov.

Za vrtec Šentviška Gora, Stanislava Črv

mini-vrt01 mini-vrt02 mini-vrt03

mini-vrt04 mini-vrt05 mini-vrt06

mini-vrt07 mini-vrt08 mini-vrt10

Dostopnost